Winnaar schrijfwedstrijd: Wat als de wereld heel anders zou zijn?

Wie o wie wordt bekroont tot de winnaar van de schrijfwedstrijd?

We zijn verheugd om de winnaar van onze schrijfwedstrijd 'Wat als de wereld heel anders zou zijn?' bekend te mogen maken! Wat leuk dat alle deelnemers hun creatieve verhalen hebben ingezonden. Jullie hebben onze verwachtingen overtroffen en ons geïnspireerd met het schrijftalent. Het was geen gemakkelijke taak om uit al deze fantastische inzendingen een winnaar te kiezen. Elk verhaal is uniek, creatief en boeiend op zijn eigen manier. Jullie hebben ons meegenomen in de avonturen van verschillende werelden en ervaringen. Onze complimenten daarvoor!

Na zorgvuldige overweging heeft de jury van Actief Leren Lezen toch een beslissing gemaakt en is er één verhaal tot winnaar gekroond. Wij willen graag Ophelia en Annelief uit groep 4 van de Montessoribasisschool De Elzen in Tilburg feliciteren. Wij hebben ontzettend genoten van jullie verhaal over Momo en Coco. Super knap gedaan!

Wij willen graag alle deelnemers bedanken. Jullie hebben laten zien dat verhalen de kracht hebben om te verbinden, te inspireren en te veranderen. Dat is een prestatie op zich. Blijf schrijven, blijf creëren en deel jullie verhalen met de wereld!

Op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

HELPDESK & CONTACT

Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur

Tel: 030 – 743 10 66 info@actieflerenlezen.nl

Kluitman Educatief B.V.

Bezoekadres:

Driebergseweg 2

3708 JB Zeist

030 – 743 10 66

SOCIAL MEDIA

Instagram facebook linkedin youtube Pinterest

© 2025 Actief Leren Lezen